معماری
خانه / طراحی اپلیکیشن موبایل- وب سایت

طراحی اپلیکیشن موبایل- وب سایت

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

طراحی اپلیکیشن موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند، این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و کاربران بیشتری با برند شما آشنا می شوند، همچنین می تواند یک ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبینی که دارید ایجاد کند (از طریق ارسال نوتیفیکیشن) و از طرف دیگر جامعه مخاطبین قابل توجه اپ های موبایلی که روز به روز رو به افزایش است و در حال حاضر جمعیت قابل توجهی را شامل می شود را نیز می توان جز مزایای طراحی اپ موبایل برشمرد، همه این موارد باعث خواهند شد که برند شما رشد قابل توجهی را تجربه کند

برای طراحی اپلیکیشن های موبایل بر روی پلتفرم های مختلف از ابزارهای مربوط بهره می برد. برای تولید اپلیکیشن اندروید از زبان برنامه نویسی اندروید – جاوا بر روی فریم ورک اندروید استدیو و برای برنامه نویسی ios از زبان برنامه نویسی swift بر روی فریم ورک xcode استفاده می شود. زبان مشترک رابط کاربری UI برای تولید وساخت اپلیکیشن اندروید و اپلیکیشن ios در حال حاضر متریال دیزاین گوگل که به خوبی توانسته ایم برای طراحی نسل سوم اپلیکیشن ios استفاده کنیم. مراحل مختلف طراحی تولید و ساخت موبایل اپلیکیشن ها در نمودار زیر به خوبی بیان شده است که یک اپلیکیشن موبایل(design android application) و یا یک نرم افزار موبایل (make mobile application)برای تولید شدن چه مراحلی را باید طی کند.

طراحی منعطف و کاربر پسند

مهم نیست برنامه های مارا روی یک گوشی کوچک نصب کنید یا روی یک تبلت بزرگ، برنامه های ما طوری بهینه سازی شده اند که برروی طیف وسیعی از دستگاه ها به صورت مناسب اجرا شوند و ایجاد کننده ی یک حس خوب و کاربر پسند برای مخاطبین باشند.

ما در طراحی محیط کاربری از جدید ترین مفاهیم طراحی دنیا استفاده می کنیم تا تجربه کار با یک اپلیکیشن پارسی با استانداردهای جهانی را برای شما فراهم نماییم.

کد‌نویسی برنامه‌ها

ارایه سرویس های تحت وب ما، شما را از ارایه سفارشات خود به شرکت های مختلف بی نیاز کرده و سبب یکپارچگی نرم افزار ها می شود.ما با کد نویسی اصولی و بهینه تجربه ی یک اپلیکشن روان و پاسخگو را برای شما و مشتریانتان فراهم خواهیم کرد.

پشتیبانی

همچنین این امکان برای شما وجود دارد که با توجه به تغییرات در کسب و کار خود بتوانید اپلیکیشن های خود را متناسب با نیاز روز و تکنولوژی های جدید بروز رسانی نمایید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.

مراحل طراحی اولیه اپلیکیشن موبایل عبارتند از:

  • بررسی و تحلیل ایده اولیه

  • ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن از نظر تجربه کاربری

  • طراحی و پیاده سازی طرح گرافیکی اپلیکیشن

  • برنامه نویسی و کدنویسی نرم افزار

  • اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت شما (یا بخش مدیریت)

  • آزمایش اولیه نرم افزار بر روی بن سازه های مختلف

  • رفع اشکالات احتمالی

  • انتشار نرم افزار و ارائه راهکارهای بازاریابی

طراحی وب سایت

» وب سایت هایی بر پایه ی سیستم های مدیریت محتوای متن باز(Open Sourse CMS & Ecommerce)

» وب سایت هایی بر پایه ی برنامه نویسی سفارشی با زبان برنامه نویسیPHP

پس از نیازسنجی پروژه ی شما، یکی از روش های فوق انتخاب می شود و مراحل بعدی کار آغاز می شود.

طراحی وبسایت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه های اینترنتی که برای ایجاد کسب و کار آنلاین مناسب هستند

برای مشاوره در این زمینه با ما تماس بگیرید

قالب وردپرس