معماری
خانه / خرید شارژ مستقیم / ایرانسل / فروش شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

فروش شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

مشترک گرامی ایرانسل , سایت مشترکین خرید شارژ ایرانسل را با کارت بانکهای خصوصی نظیر بانک انصار ,پاسارگاد , سینا ,اقتصاد نوین وغیره را نیز حمایت می کند.

اگر قصد خریدن شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد را دارید به سایت شارژ مشترکین مراجعه کنید وسپس مراحل خرید شارژ ایرانسل را به درستی انجام دهید تا سیم کارت ایرانسل شما به صورت ارسال کارت شارژ ایرانسل و یا مستقیم شارژ شود .ابتدا گزینه شارژ ایرانسل را همراه با مبلغ شارژ را که حداقل ۵۰۰۰ ریال و حداکثر ۵۰۰,۰۰۰ ریال است و تعداد شارژمورد نظررا انتخاب نمایید سپس شماره همراه خود را وارد کنید تا کد رمزاز طریق پیامک به خط شما ارسال شود وارد کردن ایمیل برای خرید شارژ ایرانسل اختیاری است چنانچه ایمیل خود را وارد کنید ، کد شارژ به ایمیل شما نیز فرستاده می شود بعد از اینکه شماره همراه ودر صورت تمایل ایمیل خود را وارد کردید از میان بانک هایی که در صفحه مشاهده می کنید بانک مقصد را که در اینجا بانک پاسارگاد است را انتخاب کنید وروی دکمه پرداخت کلیک کنید .

 

 اطلاعات مورد نیاز جهت خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

با زدن دکمه پرداخت به درگاه الکترونیکی بانک پاسارگاد متصل می شوید و صفحه ایی که مربوط به درگاه بانکی می باشد نمایش داده می شود . در این صفحه لازم است که مشخصات کارت بانک خود را که شامل : شماره ۱۶ رقمی درج شده بر روی کارت بانک ,رمز دوم خرید اینترنتی ، cvv2و تاریخ انقضاء کارت است را وارد نمایید . بعد از وارد کردن مشخصات کارت بانک وزدن دکمه خرید چنانچه مشخصات کارت بانک وارد شده صحیح باشد عملیات خرید شارژایرانسل با موفقیت انجام می شود و پیامی مبنی بر موفقیت در خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد برای شما نمایش داده می شود و کد شارژ به خط شما ارسال می شود به این ترتیب میتوانید خط خود را بدون صرف وقت و به آسانی ودر هر جایی که هستید از طریق سایت http://charge.moshtarakin.com شارژکنید.

درباره ی مشترکین

بیشتر از 12 سال سابقه حضور در دنیای آی تی ایران سایت مشترکین,فناوری اطلاعات,دنیای موبایل و اپلیکیشن ها, سایت فروش شارژ, علاقه مند به دنیای تکنولوژی و مطالب روز

۲ دیدگاه

  1. خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک پاسارگاد

  2. خرید شارژ ایرانسل با کارت بانک ملی را امتحان کردم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس